Про компанію

У сьогоднішніх складних економічних умовах, однією з актуальних завдань є оптимізація витрат, у тому числі і рішення проблем енергозбереження.

Саме тому, основний напрямок діяльності компанії «Автоматік-сервіс» - підвищення ефективності роботи приладів теплопостачального обладнання. Ми розвиваємо та впроваджуємо передові технології в області очищення інженерно-технічних систем (труб, котлів, теплообмінників) від усіх видів відкладень.       

Компанія «Автоматік-сервіс» пропонує як разові роботи з очищення, так і сервісне обслуговування з проведенням ремонтно-профілактичних заходів. Спектр послуг, що надаються дуже широкий: від обслуговування автоматики теплових пунктів та промислового клінінгу до заміни теплоенергетичного обладнання.

У нашому колективі працюють фахівці високої кваліфікації, які пройшли навчання з наступною атестацією і мають великий досвід роботи з обладнанням різних фірм.

Звернувшись до «Автоматік-сервіс», ви зможете укласти договір на професійне технічне обслуговування теплових пунктів та опалювального обладнання, одержите кваліфіковані консультації з експлуатації інженерних систем і, в кінцевому підсумку, заощадите час та кошти.      

Ми створили якісний сервіс і домоглися високого рівня виконання робіт, що дозволило нам заслужити позитивну репутацію серед наших клієнтів.     

І, що головне, - хочемо скористатися можливістю і висловити подяку бізнес-партнерам, які працюють з нами з моменту заснування компанії, і клієнтам, які висловили нам свою довіру, підтверджуючи тим самим високий рівень наданих послуг.  


Звернувшись до нас, Ви придбаєте надійного ділового партнера, готового до довгострокового співробітництва!